TARİHÇE

Nur Kuyumculuk, ilk prekande kuyum mağazası ile 1985 yılında Bursa Kapalı Çarşı'da hizmete başlamıştır. Bugün mağaza sayısını 4'e çıkaran Nur Kuyumculuk, mağazalarında günümüz modern kent yaşamı ve gelenekçi yaşamlarda kullanmak üzere hazırlanan, sektörel ürün alternatiflerini sunmaktadır.

Son iki yıldır kaynaklarının önemli bir kısmını, kurumsal vizyon ve yönetim yapısı oluşturmak için kullanmaktadır. Yönetim , büyüme ve gelişme seyrini bu yapı üzerinden sürdüren Nur Kuyumculuk, bu süreçte ahlaki ve milli değerlerini de korumuştur.

Bursa'da kuyum ve mücevher firmaları arasında, kurumsal mağazacılık ve markalaşma çalışmalarını başarıyla gerçekleştiren Nur Kuyumculuk, Altınbaş, Pera , Tekin Seyrekoğlu gibi sektörün liderleri olan ulusal markalardan büyük beğeni ve takdir alarak, aynı zamanda da güven duyulan çizgisiyle adından sıkça söz ettirmektedir.

özellikle müşterilerine olmak üzere, tüm paydaşlarına duyduğu saygı ve sevgi ile, İstikrarı, kalite anlayışı, farkındalıkları ve hizmet performansı ile, sürekli büyüyen ve genişleyen müşteri portföyü ile, vizyonunu yakalamış bir firmadır.

Güvenilirliğini daima önemseyen bir firma olmanın getirdiği huzurla keyif ve vitrinlerinde sergilediği markalı ürün alternatifleri ile bugün Bursa'lı seçkin ailelerin tercih ettiği mağazalara sahip olmuştur.

Bizleri tercih ederek alışverişlerinde Nur Kuyumculuk ayrıcalığını yaşayan müşterilerimizin memnuniyeti, en büyük motivasyonumuz ve en değerli mücevherimizdir. Hayatı seven ve kendi ışığını yansıtan herkese özeliz.

SEÇKİN MARKALAR

EN YENİ MODELLER

SÜPRİZ KAMPANYALAR